Hakkımızda

Tatilos Turizm Seyahat Acentası” acenta unvanı ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) nezdinde 11825 işletme belge numarası ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) nezdinde 88225410 kodu ile kayıtlı A grubu seyahat acentasıyız.

Geçmişten günümüze getirdiğimiz ve yarınlara götüreceğimiz etik değerlere bağlı kalarak, vizyonu geniş bir yapıda turizm sektörünün birçok alanında faaliyet gösteriyoruz. Tatilos Turizm Seyahat Acentası A.Ş. ticari unvanımız ile markalarımıza bir çatı olup, bu çatı altında tüm yıl boyunca aralıksız ulusal ve uluslararası turizm hizmetleri sunuyoruz.

“Sorumlu ve Sürdürülebilir Turizm” anlayışını tüm çalışmalarımızda ortak başlık olarak kabul ediyoruz. Bu doğrultuda çok kültürlü ortamlara erişilmesine, kültürlerarası diyaloglara, doğal ve tarihi mirasların gelecek kuşaklara aktarılmasına özen gösteriyor ve hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Biz yalnızca kalıplaşmış geziler düzenlemiyoruz. Yurt dışı gezilerimizden önce, gezilerimize katılacak olan misafirlerimize verdiğimiz gezi notları ile daha bilinçli ve hazırlıklı seyahat edebilmelerini sağlıyoruz.

Çalıştığımız yerel, ulusal ve uluslararası partnerlerimizi özenle seçiyoruz. Aynı zamanda çalıştığımız tüm rehberlerimizin kokartlı ve Turist Rehberleri Birliği’ne kayıtlı kişiler olmaları hususunda hassasiyet gösteriyoruz.

Kurumsal müşterilerimizin seyahat acentası partneri olarak hizmet veriyoruz. Kurumsal gezilerinden seyahat bileti rezervasyon ve alımına, otel rezervasyonlarından araç kiralama ve transferleri ile vize işlemlerine kadar bir bütün olarak haftanın yedi günü destek sunuyoruz. Ayrıca toplantı ve kongre kapsamında ulaşımdan konaklamaya, dijital hizmetlerden yazılıma, sahne, ses ve görüntü sistemlerinden basılı materyallere kadar bir paket olarak da M.I.C.E. hizmetlerini kusursuz olarak yerine getiriyoruz.

Dijitalin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle faaliyetlerimizin bir bölümünü internet ve mobil ortamlarda sürdürüyoruz. Müşterilerimizin en ideal ulaşım biletlerini, turlarını, otellerini, transferlerini bulmalarına yardımcı olan ve güvenle satın almalarını sağlayan dijital platformlarımızla da hizmet veriyoruz.

Çatımız altında bulunan tüm personellerimize “sürekli gelişim” sloganıyla aldırdığımız eğitim ve seminerler sayesinde kendilerini güncel tutmalarını hedefliyoruz. Bununla da doğru orantılı olarak misafirlerimize zamanında ve doğru bilgi aktarımını sağlıyoruz.

Bu nedenle +90 (850) 308 00 00 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden misafirlerimize müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla da tüm hizmetlerimiz için destek veriyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı öncelikle geri bildirime (şikâyetler dâhil) açık olan müşteri odaklı bir ortamın oluşturulması, alınan her bir şikâyetin çözüme ulaştırılması ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi ile ilgili yönetim taahhütlerinin yerine getirilmesini öngören ISO 10002-2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandık. 

Ayrıca, entegre çalışan diğer ürün ve hizmetlerle uyumu sağlamak, stratejik planlama alt yapısını kurmak, standardın daha geniş kapsamlı ve farklı yapılarda da uygulanabilirliğini sağlamak, sistemin yönetsel etkinliğini arttırmak, proje yönetimi, iletişim yönetimi, bilgi yönetimi, değişim yönetimi, risk yönetimi, performans yönetimi konularında yetkinliğimizi artırmak amaçlı yaptığımız çalışmalar neticesinde ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını almaya da hak kazandık.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, güçlü bir iletişim sayesinde müşterileriyle arasında duygusal bir bağ yaratan ve müşteri sadakatini sağlayan, klasik formatları ve kanıksanmış seyahat kalıplarının dışına çıkarak ulusal ve uluslararası turizm pazarında büyüyerek sektöründe en çok tercih edilen, rekabet gücünü arttıran bir marka olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, etik değerlerine bağlı ve sosyal sorumluluk çerçevesinde kültürel miraslara sahip çıkan, çevreye duyarlı, tüm dünyada güvenilir ve saygın bir marka olmak.